niedziela, 8 lutego 2015

Hasiok

Zapisałam się na Hasiok u Reni. 5 lutego mieliśmy pokazać swoje słoiczki i pierwsze śmieciuchy. Ja dopiero czynię to dzisiaj, bo miałam tyle pracy, że się nie wyrobiłam.

A zatem mój słoiczek wygląda tak:Śmieci się jeszcze nie nazbierało, bo w styczniu prawie nic nie robiłam, bo ciągle brakowało mi czasu.


Mam nadzieję, że teraz w lutym postaram się nadrobić zaległości na blogach, bo wiem, że jest tam co oglądać i podziwiać :)
A najważniejsze, to chyba zabrać się za ozdoby Wielkanocne, zabawę kolorkową u Danusi - kolorkiem na luty jest pomarańczowy, i dokończyć pewną rzecz na zabawę u Ilonki :)

Miłego i śnieżnego dnia :)

11 komentarzy:

 1. Ja zawsze powtarzam,że jestem taką fabryką śmieci,że mnie po jednym wieczorze robótkowania zapełnia się kosz,a nie słoik;)\Piękny quillingowy kwiatuszek.
  Teraz nic tylko zrobić cały taki bukiet;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kwiatuszek quillingowy cudny. Ja podobnie jak Ilonka produkuje taka mase śmieci , że obawiam się że na rok bym potrzebowała 120 litrowego kubła a nie słoiczka :-)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczny słoiczek ! Quillingowy kwiatuszek dodaje mu uroku ! *-*

  Pozdrawiam http://adtadtadta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja biorę udział w TUSALu. Zabawa ma takie same zasady :) Bardzo ładny kwiatek quillingowy :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Milenko ślicznie słoik ozdobiłaś .Ja też jestem z tych co potrzebuję nie słoiki na odpadki, ale wielkie wiadra ,Jak już zacznę to wióry lecą .
  Miłej niedzieli

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajny słoiczek!!
  A kwiatuszek quillingowy śliczny.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super śmietniczek :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Z biegiem czasu okaże się, że słoiczek za mały.

  OdpowiedzUsuń
 9. O proszę, jaki fajny pomysł na śmietnik :) Oryginalnie i pięknie, ale coś mi się widzi, że słoiczek będzie za mały :)

  OdpowiedzUsuń