czwartek, 26 czerwca 2014

Wymianka i nagroda

Hej. Od pewnego czasu biorę udział w wymiance ,,12 miesięcy - 12 kartek'' organizowanej przez Lidkę z bloga Misiowy Zakątek. I moja karteczka z miesiąca maj, której tematem były kwiaty została wybrana za najładniejszą :) I otrzymałam od Lidki mała niespodziankę:


Było trochę przydaśków, a w małej kopertce - herbatka :) Mam nadzieję, ze uda mi się niedługo te przydaśki wykorzystać:)

Karteczka, którą dostałam od Lidki jest karteczką z wyzwania na miesiąc czerwiec. Jego tematem były podróże. Karteczka bardzo mi się podoba, a najbardziej jej forma :) Dziękuję Lidziu :)


Ja sama robiłam karteczkę dla Basi z bloga Świat według Basi


Ostatnio bardzo lubię wyszywać haftem matematycznym, bo mnie trochę uspakaja. Akurat teraz mam trochę mały przemiał na studiach związany z obroną i egzaminami, więc taki odstresowywacz był czasami bardzo przydatny :) Ale teraz zostały już tylko ostatnie poprawki, złożenie pracy i czekanie na termin obrony.

Pozdrownionka :)

9 komentarzy:

 1. Gratuluje wygranej. Twój haft matematyczne zachwyca mnie od zawsze, podobnie jak origami. Do składania papierków sie nie nadaje ale ten haft matematyczny mnie zaciekawił. Muszę troche poszperac u wujka Google.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zachęcam bardzo do szperania:) POzdrawiam:)

   Usuń
 2. Gratuluję :-) A kartki obie zrobiłyście urocze :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dostałam cudną kartkę dziękuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę bardzo :) Cieszę się, że się podoba :)

   Usuń
 4. Milenko cieszę się, że mogłam Ci sprawić choć trochę przyjemności.
  Kartkę w takiej formie robiłam po raz pierwszy, więc tym bardziej cieszę się, że Ci się podoba.
  Mam nadzieję, że obrona pójdzie super :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Karteczka urocza. Tak delikatna, że bałabym się jej dotknąć;) Trzymam kciuki za obronę pracy. Myślę, że pójdzie Ci jak ,,po maśle";) I pozdrawiam Cię Milu bardzo serdecznie;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę, że karteczka się podoba :)
   Nie będę na razie dziękować za obronę, żeby nie zapeszyć :)

   Usuń