piątek, 26 czerwca 2015

Mój pierwszy raz i Śnieżka

O matko, kiedy ja tutaj ostatni raz byłam! To chyba było wieki temu :)
Jakoś tak się zdarzyło, że w ogóle nie miałam weny aby pisać posty i cokolwiek robić - to chyba przez tą pogodę co była.

Ale jak tylko się pogorszyła to zabrałam się do roboty. I dzisiaj na pierwszy rzut idzie Śnieżka na wymiankę karteczkową u Lidzi.

A czego dotyczy mój pierwszy raz to zaraz się dowiecie :) Zdradzę tyle, że karteczka na tę wymiankę jest moją pierwszą karteczka w tej technice. Zawsze chciałam jej spróbować i w końcu mnie natchnęło - zebrałam potrzebne narzędzia, materiały i trochę weny i coś tam wyszło :) 

I muszę przyznać, że to wcale nie było takie trudne, chociaż robienie dziurek jest bardzo żmudne, ale do tego akurat jestem już przyzwyczajona. I żeby nie trzymać Was dłużej w nieświadomości pokazuję moją karteczkę, która poleciała do Konopka.


Tak zrobiłam karteczkę na pergaminie i jestem z niej mega zadowolona! To jest moja pierwsza taka karteczka i mam nadzieję, że Wam przypadnie do gustu. A Elunia się nie obrazi, że robię jej konkurencję :)

Ale powiem Wam, że tak mnie to wciągnęło, że już powstaje kolejna karteczka i mam nadzieję, że niedługo się nią pochwalę.

Natomiast ja swoją karteczkę w wymiance bajkowej dostała od Anny T. Aniu ślicznie dziękuję za karteczkę - jest bajkowa i bombowa. Bardzo mi się podoba :)


To tyle na dzisiaj, nie zanudzam więcej.

Miłego i słonecznego weekendu!

15 komentarzy:

 1. Karteczkę zrobiłaś rewelacyjną Jak ją zobaczyłam u Lidzi i to się zdziwiłam bo faktycznie nigdy tą techniką nie robiłaś

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowna karteczka, bardzo mi się ta technika podoba. Nie powiedziałabym, ze to pierwsza taka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Milenko tak jak pisałąm wcześniej, karteczka wyszła CI cudnie, możesz śmiało tą technika tworzyć :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Coś pięknego!!
  sama już podziwiałam karteczki pergaminowe, ale nawet mi do głowy nie przyszło żeby spróbować :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Milenko powiem Ci że jak weszłam do Lidzi żeby zagłosowac na karteczkę i zobaczyłam Twoją Śnieżkę byłam na 100% pewna że to dzieło Eluni . Jakież było moje zdziwienie gdy przeczyałam że to Ty jestes jej autorką. Jest przepiekna i oczywiście u mnie masz I miejsce. A wykonanie takie jak byc całe zycie nic innego nie robiła, Pełen podziw dla Ciebie i wielkie gratulecje za ten debiut.
  Pozdrawiam serdecznie i udanych wakacji Ci życzę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Widziałam już tę karteczkę i zwróciła moją uwagę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczna karteczka! Na pewno zaskoczyłaś wiele osób, ale to naprawdę świetnie że spróbowałaś, bo wyszło pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 8. Obydwie karteczki są śliczne! Gratuluję zrobienia pergaminowej kartki, bo to wymaga cierpliwości na każdym etapie pracy. To jeszcze czeka Cię nauka wycinania pergaminowych ząbków :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) A tych ząbków to boję się najbardziej, ale na pewno się nauczę je robić :)

   Usuń
 9. Piękne obie. Byłam pewna że u Lidzi doszło do pomyłki i to praca Eli. Gratuluję udanego startu w nowej technice :)

  OdpowiedzUsuń
 10. No tak ,"zatkało ruskie kakao",bo piękną karteczkę zrobiłaś .Jak widać nie ma dla Ciebie i ta technika żadnych tajemnic,,skoro tak cudnie wyszedł ten debiut.
  Pozdrawiam Milenko :)

  OdpowiedzUsuń
 11. konkurencja mi rośnie.......brawo

  OdpowiedzUsuń
 12. Pięknie zadebiutowałaś w nowej technice. Odkąd na Maranciakach poznałam Elunię, nie mogę przestać się zachwycać kartkami robionymi w ten sposób.

  OdpowiedzUsuń
 13. Wyszła pięknie i aż dziw że to pierwsza taka :) Pozdrawiam Serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Pergamano jest piękne:) Fajnie, ze je opanowalaś:)

  OdpowiedzUsuń